W uzasadnieniu wyróżnień przyznanych prawnikom LSW odpowiadającym za obszar IP i TMT autorzy rankingu wskazali, że klienci oceniają zespół jako uznanych praktyków o bogatym doświadczeniu w branży filmowej, telewizyjnej oraz medialnej. Są również cenieni jako doradcy zajmujący się sprawami naruszeń praw autorskich i licencji, zarządzaniem reputacją oraz tworzeniem treści reklamowych. Wśród najważniejszych klientów obsługiwanych przez LSW w obszarze własności intelektualnej znaleźli się Rochstar, McCann, LIDL Polska, Philips oraz Watchout Production.

Wybitni eksperci

W rankingu indywidualnym zostali wyróżnieni jako czołowi eksperci: w dziedzinie prawa własności intelektualnej Maciej Ślusarek i Maciej Kubiak, w TMT: Data Protection Maciej Ślusarek oraz w Restructuring/Insolvency Artur Zawadowski.

Maciej Ślusarek został doceniony za dobrą reputację wśród klientów z branży kreatywnej oraz za działalność jako arbiter Sądu Arbitrażowego Rynku Audiowizualnego (SARA).

Maciej Kubiak został wyróżniony za bogate doświadczanie, zorientowanie na cele biznesowe oraz bardzo dobre umiejętności negocjacyjne.

Artura Zawadowskiego doceniono za bycie dobrym negocjatorem mającym bogate doświadczenie i wiedzę w prawie upadłościowym.

MaciejSlusarek.jpg (273 KB)   MaciejKubiak.jpg (268 KB)    ArturZawadowski.jpg (280 KB)

Szczegółowe uzasadnienia autorów rankingu można przeczytać tutaj.

Chambers Europe - Europe's Leading Lawyers for Business – to jeden z dwóch (obok LEGAL 500) najbardziej prestiżowych rankingów firm prawniczych publikowany od 1990 roku przez wydawnictwo Chambers & Partners.