Nasz zespół ekspertów w dziedzinie ochrony danych jest do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące planowanych zmian w prawie i przygotujemy Państwa firmy do przejścia przez cały proces dostosowywania do nowych przepisów.

Jak pomagamy?

  • Prowadzimy szkolenia dla pracowników, którzy mają styczność z danymi osobowymi, w szczególności organizują i nadzorują bazy danych, prowadza konkursy, uzyskują zgody od osób, których dane są zbierane
  • Organizujemy audyty i przygotowanie pełnej dokumentacji zgodnej z nowymi przepisami
  • Tworzymy wiążące reguły korporacyjne, które zgodnie z RODO mogą podlegać zatwierdzeniu przez właściwy urząd i stanowić będą zatwierdzony oficjalnie sposób postępwania z danymi
  • Pomagamy we wszystkich przypadkach naruszenia danych

Zachęcamy do zapoznania się z naszym materiałem "RODO w pytaniach i odpowiedziach" (pobierz), który w przejrzysty sposób wskazuje najważniejsze nadchodzące zmiany w przepisach.

Fotolia_RODO1.jpg (197 KB)

Będziemy także organizować spotkania i warsztaty dot. RODO. O szczegółach informujemy na bieżąco w kolejnych newsletterach, jak również w naszych mediach społecznościowych na Facebooku i Linkedinie. Zapraszamy do śledzenia wpisów.