Agata Hardy

Radca Prawny

W LSW

Ekspert w zakresie prawa handlowego.

W ramach swojej praktyki prawniczej prowadzi bieżącą obsługę spółek. Do obszaru jej specjalizacji należą również sprawy z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy. Posiada także doświadczenie z zakresu prawa upadłościowego, gospodarczego i cywilnego, zajmowała się również procedurami celnymi. Posiada duże doświadczenie w obsłudze podmiotów powiązanych oraz w zakładaniu i przekształcaniu spółek prawa handlowego. Prowadząc od ponad 10 lat stałą obsługę podmiotów gospodarczych zdobyła doświadczenie i umiejętność spojrzenia na problemy prawne w szerokim aspekcie.

Przed LSW

Absolwentka Wydziału Prawa Świeckiego i Kanonicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Doświadczenie zdobywała w Urzędzie Celnym w Katowicach oraz u syndyka masy upadłości Katowickiego Towarzystwa Inwestycyjno-Leasingowego KATIL S.A. w Katowicach. W 2004 uzyskała tytuł radcy prawnego.

O Agacie

W wolnych chwilach lubi wypoczywać oglądając filmy - najchętniej w kinie, czytając książki głównie z gatunku fantasy oraz jeżdżąc na nartach i na rowerze.

Copyright © 2012-2017 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved