Bartosz Mysiak

Radca prawny

W LSW

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii, prawa mediów i reklamy oraz ochrony danych osobowych. Posiada doświadczenie i ekspercką wiedzę w przedmiocie sporządzania i negocjowania złożonych kontraktów, sporządzania opinii prawnych, a także tworzenia regulaminów świadczenia usług oraz regulaminów akcji promocyjnych, w szczególności z uwzględnieniem prawa ochrony konsumentów.

PRZED LSW

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w agencjach reklamowych, w dziale prawnym operatora kinowego i dystrybutora filmowego oraz w pracy dla operatora telekomunikacyjnego, gdzie zajmował się obsługą działu sprzedaży, marketingu oraz usług multimedialnych.

O Bartoszu

Fan Wikipedii, portalu Youtube oraz wszelkiego rodzaju czasopism i książek popularno-naukowych, w których uwielbia pogrążać się w poszukiwaniu najróżniejszych ciekawostek historycznych i naukowych. Miłośnik filmów komediowych oraz e-sportu. W wolnym czasie lubi także jeździć na rowerze i fotografować.

Copyright © 2012-2017 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved