Emilia Musiatowicz

Radca Prawny

W LSW

Specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwem korporacyjnym oraz wspiera klientów w zarządzaniu przedsiębiorstwem od strony prawnej, w tym w zakresie ochrony IP. Zdobywała doświadczenie także jako in-house lawyer w spółkach branży IT, doradzając klientom przy procesach wdrożeniowych. W LSW współpracuje z zespołem ochrony własności intelektualnej oraz ze względu na zainteresowanie prawem nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących użytkowania wieczystego, uczestniczy w projektach prowadzonych przez zespół nieruchomości i inwestycji infrastrukturalnych LSW. Posiada także doświadczenie w sprawach z prawa administracyjnego, prawa budowlanego, gospodarki nieruchomościami oraz prawa gospodarczego.

Przed LSW

Ukończyła z wyróżnieniem prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a karierę zawodową rozpoczęła jeszcze w czasie studiów, praktykując w kancelarii radcowskiej w Lublinie. Dalsze doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z jedną z większych kancelarii prawniczych w Trójmieście.

O Emilii

Jej pasją od wielu lat jest literatura kryminalna, zaś od niedawna bieganie. Start w maratonie to jej cel - na chwilę obecną pokonała 1/3 drogi. Ze sportów zimowych preferuje snowboard. Nie funkcjonuje bez muzyki, dzięki której każdy dzień nabiera pozytywnego rytmu. Marzy o podróży do Australii.

Copyright © 2012-2017 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved