Karolina Skrzypczyk

Adwokat

W LSW

Specjalizuje się w prawie sportowym, prawie spółek oraz prawie karnym. Interesuje się także zagadnieniami związanymi z prawem unijnym oraz prawem międzynarodowym. Wspiera zespół LSW w sprawach transgranicznych, a także przy bieżącej obsłudze spółek oraz procesach inwestycyjnych.

Doświadczenie zdobywała m.in. praktykując w dziale prawnym koncernu Daimler w Stuttgarcie.

Przed LSW

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa Ruprecht-Karls-Universität w Heidelbergu (LL.M.). W trakcie studiów ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego, organizowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim we współpracy z Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg oraz Johannes-Gutenberg Universität Mainz, a także Szkołę Prawa Austriackiego organizowaną we współpracy z Universität Wien. Przez rok studiowała w Hiszpanii na Universidad de Sevilla. Jest także absolwentką Szkoły Prawa Hiszpańskiego organizowanej przez Ruprecht-Karls-Universität w Heidelbergu we współpracy z Universidad Complutense de Madrid. Stypendystka programów DAAD oraz ERASMUS. Prelegentka na międzynarodowych konferencjach prawnoporównawczych oraz seminariach naukowych z zakresu prawa sportowego.

O Karolinie

Karolina jest byłą zawodniczką klubów piłkarskich FC Sevilla, KS Podgórze Kraków oraz AZS UJ Kraków. Obecnie trenuje piłkę nożna w drużynie KU AZS UW, gdzie gra na pozycji defensywnego pomocnika. Po pracy chodzi przez park do kina LAB. W wolnym czasie jeździ na mecze piłki nożnej albo czyta powieści.

24.01.2018, LSW

Neymar w Paris Saint-Germain – zysk czy strata?

http://www.lsw.com.pl/pl/aktualnosci/neymar-w-paris-saint-germain-zysk-czy-strata

Copyright © 2012-2017 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved