Edyta kieruje praktyką obejmującą prawo konkurencji, prawo pomocy publicznej, prawo zamówień publicznych oraz fundusze unijne.

Edyta od lat skutecznie występuje w tych obszarach w imieniu klientów przed sądami i organami administracji, w tym przed Komisją Europejską.
Wspiera także uczestników przetargów, doradza przedsiębiorstwom w zakresie ryzyk i odpowiedzialności za przestrzeganie prawa konkurencji, pomaga firmom w sprawach dotyczących zwrotu pomocy publicznej oraz reprezentuje beneficjentów w sporach związanych z funduszami unijnymi. Jej doświadczenie obejmuje sektory tak różnorodne, jak przemysł ciężki, FMCG, spożywczy, inwestycje infrastrukturalne, usługi dla biznesu, nowe technologie, R&D czy branża medyczna.

Od 2004 roku reprezentuje także Polskę przy Komisji Europejskiej jako ekspertka w zakresie prawa unijnego. Jest również członkiem Stowarzyszenia Prawa Konkurencji oraz Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych. Swoją wiedzą dzieli się także podczas warsztatów i konferencji.

Edyta jest znana z eksperckiej wiedzy, nieszablonowego podejścia oraz łatwości w praktycznym stosowaniu złożonych regulacji z różnych dziedzin prawa w konkretnych sprawach. Klienci cenią sobie także jej wytrwałość i zaangażowanie w prowadzone projekty i spory.

Gratulujemy i cieszymy się, że to właśnie w gronie LSW Edyta decyduje się realizować swoją misję.