Specjalizacja

Family office

Usługa „Family Office” bazuje przede wszystkim na relacji zaufania, lojalności i dyskrecji, o które dbamy w codziennej pracy.

W naszej ocenie powierzenie wachlarza spraw ze styku życia prywatnego i zawodowego w ręce osobistego, doświadczonego i zaufanego doradcy prawnego daje poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz gwarancję maksymalnego zaangażowania w pomoc Klientowi przy rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych kwestii.

Opiekujemy się od „A do Z” sprawami firm rodzinnych (sukcesja, spadki, spory), doradzamy w zarządzaniu majątkiem (planowanie podatkowe, inwestycje giełdowe), prowadzimy sprawy prywatne (rozwody i związane z nimi podziały majątku).

Wspieramy w zakresie ochrony prywatności i wizerunku. Kancelaria adwokacka LSW prowadzi sprawy o ochronę dobrego imienia oraz prywatności (na przestrzeni lat reprezentowaliśmy wielu polityków, dziennikarzy, artystów, biznesmenów i sportowców).

Zapewniamy pełną opiekę prawną, w tym prowadzenie złożonych spraw osobistych i finansowo-podatkowych. Ofertę usług przygotowaliśmy wychodząc naprzeciw potrzebom osób o ustabilizowanej sytuacji finansowej, przedsiębiorców prowadzących firmy rodzinne, menadżerów, członków zarządów i rad nadzorczych oraz osób publicznych.