Agata Kożuch

Prawnik, aplikant radcowski
  • O prawniku
W LSW

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego, a także sporach korporacyjnych. W ramach specjalizacji uczestniczy także w projektach inwestycyjnych.

W szczególności zajmuje się bieżącą obsługą prawną spółek kapitałowych. Doradza klientom w zakresie prawa spółek handlowych oraz prawa zobowiązań. Wspomaga oraz nadzoruje obsługę posiedzeń organów spółek prawa handlowego. Reprezentuje klientów w trakcie obrad Zgromadzeń Wspólników oraz Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy.

Przed LSW

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz programu Szkoły Prawa Amerykańskiego we współpracy z the Catholic University Columbus School of Law.

Obecnie aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w ramach współpracy z krakowskimi i warszawskimi kancelariami prawnymi specjalizującymi się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Brała udział w licznych projektach dotyczących zaskarżania uchwał organów spółek, przygotowywała umowy inwestycyjne dla transakcji funduszy venture capital oraz zapewniała kompleksową obsługę prawną dla spółek typu start-up.

Rozwiń opis

    Napisz do prawnika