Bartosz Nowicki

Adwokat, Doradca restrukturyzacyjny
  • O prawniku
  • Publikacje
W LSW

Specjalizuje się w kontraktach handlowych, postępowaniach spornych, windykacji oraz restrukturyzacji i upadłości.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorstw z sektora finansowego, stalowego, energetycznego, stoczniowego, mediowego oraz handlu i usług.

Wspiera klientów w zakresie negocjowania kontraktów, przygotowania dokumentacji transakcyjnej, pozyskiwania finansowania i ustanawiania zabezpieczeń.

Doradza klientom w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych, zarówno od strony dłużnika, jak i wierzyciela. Zapewnia wsparcie w obszarze wewnętrznych działań restrukturyzacyjnych. Posiada doświadczenie w zakresie przygotowywania planów restrukturyzacyjnych oraz opracowywania i negocjowania warunków układów. Zapewnia wsparcie i reprezentację interesów klientów w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych, w tym, w zakresie składnia wniosków restrukturyzacyjnych i upadłościowych, zgłaszania wierzytelności lub składania sprzeciwów co do umieszczenia wierzytelności w spisie lub na liście wierzytelności.

Występuje jako pełnomocnik procesowy w sprawach polegających zarówno na dochodzeniu należności, jak i na obronie interesów klienta przed działaniami nierzetelnych kontrahentów.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończył również Studia Podyplomowe „Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studia Podyplomowe „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe” na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych.

Rozwiń opis

    Napisz do prawnika