Dominik Krawczyk

Prawo jest proste i takie być powinno, takie powinno pozostać zawsze bez względu na rzeczywistość wokół nas. Jak każdy instrument tak jak te w filharmonii może grać fałszywe struny, ale nawet gdybyśmy czasem grali inaczej, niż chce publiczność, to ważne, aby była zawsze przekonana że gramy dla niej i w najuczciwszym zamiarze. Taka filozofia daje nam prawnikom spokój i harmonię, a Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że jesteśmy orkiestrą, choć każdy z nas jest odrobinę indywidualistą.

  • O mnie
  • Publikacje
  • Szkolenia
W LSW

Specjalizuje się w prawie karnym, w szczególności w sprawach o charakterze gospodarczym i korupcyjnym.

W LSW zajmuje się także zagadnieniami związanymi z analizą postępowań przygotowawczych oraz postępowań dowodowych w sprawach tzw. white collar crime. Uczestniczy w projektach prowadzonych na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, dokonując analizy zagadnień z zakresu potencjalnej odpowiedzialności karnej. Wspiera Klientów także w tematyce związanej z polityką bezpieczeństwa spółek oraz przeciwdziałaniem praniu pieniędzy AML (Anti Money Laundering).

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z 2001 r.

Doświadczenie zdobywał w instytucjach związanych ze zwalczeniem przestępczości realizując i nadzorując specjalistyczne czynności z zakresu zwalczania przestępczości urzędniczej. Obecnie również wykładowca i ekspert MBA na jednej z uczelni warszawskich.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Dominik Krawczyk