Filip Badziak

  • O mnie
W LSW

Filip jest specjalistą w dziedzinie bankowości transakcyjnej, finansów i doradztwa w zakresie wszelkiego rodzaju pożyczek B2B, restrukturyzacji zadłużenia i umów zabezpieczeń.

Od ponad 10 lat doradza zarówno kredytodawcom, jak i kredytobiorcom w zakresie finansowania fuzji i przejęć związanych z finansowaniem lawerowanym oraz finansowania nieruchomości i infrastruktury (rozwój i przejęcia). Doradzał również w zakresie rządowych instrumentów wsparcia zadłużenia oraz restrukturyzacji zadłużenia. W szczególności specjalizuje się w finansowaniu standardowym LMA oraz doradztwie w zakresie standardowej dokumentacji dla kredytodawców. Doświadczenie zawodowe Filip zdobywał m.in. w kancelariach butikowych w Bułgarii i Hiszpanii, a następnie współpracował z DLA Piper, PricewaterhouseCoopers Legal, Deloitte Legal oraz polską kancelarią Crido Legal, gdzie założył praktykę bankowo-finansową, którą kierował przez ponad 3 lata.

Bankowości i finanse

Filip doradzał zarówno kredytodawcom (bankom i instytucjom finansowym niebędącym bankiem), jak i kredytobiorcom w szeregu transakcji finansowych, w tym w zakresie finansowania przejęć, finansowania aktywów, kredytów konsorcjalnych i finansowania strukturyzowanego. Posiada bogate doświadczenie zarówno w zakresie krajowych, jak i wielonarodowych transakcji transgranicznych. Filip posiada również bogate doświadczenie w doradztwie w sprawach związanych z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy oraz w doradztwie regulacyjnym dla podmiotów niebędących bankami świadczących usługi kredytowe. Jest ekspertem w zakresie restrukturyzacji zadłużenia.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Filip Badziak