Joanna Markowicz – Maciocha

  • O mnie
W LSW

Joanna jest radcą prawnym specjalizującym się w transakcjach fuzji i przejęć (M&A). Świadczy również usługi doradztwa korporacyjnego, wspierając klientów w ich bieżącej działalności biznesowej.

Prawo spółek i M&A

Joanna bierze udział w transakcjach fuzji i przejęć oraz venture capital, na wszystkich ich etapach, w szczególności sporządzania dokumentów transakcyjnych oraz podczas procesów due diligence. Transakcje, w których brała udział obejmowały m.in. fuzje i przekształcenia przedsiębiorstw, przejęcia przedsiębiorstw, transakcje joint venture oraz inne formy restrukturyzacji podmiotów. Joanna doradza także polskim i zagranicznym funduszom venture capital przy inwestycjach w polskie spółki na wczesnym etapie rozwoju.

Doradztwo korporacyjne

Joanna posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców polskich oraz zagranicznych, w szczególności w zakresie kompleksowej obsługi korporacyjnej spółek, obejmującej bieżące doradztwo prawne, przygotowywanie dokumentów korporacyjnych, przygotowywanie oraz opiniowanie umów z zakresu prawa handlowego i cywilnego.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Joanna Markowicz – Maciocha