Prawnik to misja i wielka odpowiedzialność. Dodaję do tego dystans, odrobinę przymrużenia oka i chęć budowania relacji na zaufaniu. Oto moja definicja Prawnika przez wielkie P.

  • O mnie
  • Publikacje
  • Szkolenia
Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz inwestycjach kapitałowych.

Uczestniczył w wielu pomyślnie zrealizowanych transakcjach fuzji i przejęć w sektorach: stalowym, nieruchomości, life science, mediów, reklamy i telekomunikacji, także dla podmiotów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Doradza funduszom typu private equity i venture capital na każdym etapie inwestycji: od stworzenia i negocjowania umowy, po optymalne wyjście z projektu. Przy pomocy zespołu młodszych prawników zapewnia klientom LSW kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa spółek handlowych.

Zasiada w radach nadzorczych firm CPD S.A. Adiuvo Investments S.A., Airway Medix S.A.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

  • "Opodatkowanie podatkiem CIT spółek komandytowych" - webinar w kancelarii LSW dla spółek komandytowych (wspólnie z Marcinem Grzeleckim)
    • 17 listopada 2020
W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Krzysztof Laskowski