Krzysztof Marzyński

  • O mnie
W LSW

Krzysztof jest wiodącym specjalistą z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa budowlanego. Regularnie doradza międzynarodowym inwestorom w wejściu na polski rynek.

Posiada ponad 16 lat doświadczenia w doradztwie  w różnego rodzaju sprawach związanych z prawem nieruchomości i inwestycji budowlanych na rzecz zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych uczestników rynku nieruchomości. Jego główną specjalizacją jest doradztwo w transakcjach zbycia i nabycia nieruchomości, zarządzania aktywami nieruchomościowymi i zabudowy nieruchomości.

Krzysztof doradzał w transakcjach dotyczących różnej klasy aktywów nieruchomościowych, w tym budynków biurowych, logistycznych, handlowych i hotelowych jak również, w ostatnim czasie, aktywów alternatywnych lub wręcz niszowych, takich jak domy studenckie, mieszkania na wynajem, projekty co-living’owe czy też nieruchomości leśnych i rolnych. Klientami Krzysztofa są między innymi podmioty zarządzające inwestycjami i aktywami, nieruchomościowe fundusze Private Equity, family offices i deweloperzy, którzy pochodzą z różnych stron świata, w tym Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Krzysztof zdobywał swoje doświadczenie zawodowe zarówno w międzynarodowych, jak i w polskich firmach. Krzysztof rozpoczął swoją karierę w PwC (lata 2004-2007). Następnie przez 10 lat współpracował z najbardziej cenionym na polskim rynku zespołem prawa nieruchomości – najpierw w kancelarii Clifford Chance (lata 2007-2010; jako Associate), a potem w kancelarii Salans/Dentons (lata 2010-2017; jako Associate/Senior Associate). W latach 2017-2020 Krzysztof został Partnerem w Crido Legal, w którym kierował wysoko ocenianą w rankingach praktyką Prawa Nieruchomości i Inwestycji Budowlanych.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Krzysztof Marzyński