Magdalena Frąckowiak

Dobry prawnik to zaufany doradca. Kluczem do zaufania jest chęć zrozumienia interesu Klienta i uznanie jego celu jako priorytetu w sprawie.

  • O mnie
  • Publikacje
  • Szkolenia
W LSW

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa gospodarczego, oraz międzynarodowego prawa gospodarczego, doradztwie transakcyjnym oraz sprawach finansowań i zabezpieczeń.

Biegle porusza się w prawie polskim, unijnym i angielskim. Doradza w zakresie prawa polskiego i angielskiego, w tym w zakresie złożonych transakcji transgranicznych obejmujących obie jurysdykcje.

Od 2011 roku posiada tytuł adwokata w Polsce, a od 2016 roku uprawnienia adwokata angielskiego (solicitor). Posiada tytuł LL.M – specjalizacja International Commercial Law.  Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. pracując w międzynarodowym banku inwestycyjnym.

Absolwentka prawa i historii sztuki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów LL.M w obszarze międzynarodowego prawa handlowego na Akademii Leona Koźmińskiego.

Pracowała w jednej z renomowanych wrocławskich kancelarii oraz w międzynarodowym banku inwestycyjnym.

  • „Why invest in Poland" - Walter Herz
    • 29 czerwca 2022
W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Magdalena Frąckowiak