Możesz osiągnąć wszystko co chcesz, pod warunkiem, że nie dbasz o to, komu przypadnie zasługa. – Harry Truman

  • O mnie
  • Publikacje
  • Szkolenia
  • Nagrody
W LSW

Ekspert w zakresie prawa procesowego, w szczególności w sprawach karnych.

Występuje jako pełnomocnik procesowy w wielu skomplikowanych postępowaniach sądowych. Był obrońcą w procesach karnych white-collar crimes, uczestniczył także w wielu projektach zakładania, przekształcania, przejmowania i łączenia spółek.

Marcin ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu sporów między przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach, a także pomiędzy wspólnikami oraz członkami zarządów. Do obszarów jego zainteresowań należą przede wszystkim prawno-karne aspekty działalności gospodarczej oraz zagadnienia z zakresu prawa sportowego.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

W 2001 roku otrzymał tytuł adwokata. Doświadczenie zdobywał współpracując z kancelariami Amhurst Brown Colombotti oraz Wardyński i Wspólnicy, a także prowadząc praktykę w warszawskiej spółce Melzacki, Lewków – Spółka Partnerska, Adwokaci. Jest Arbitrem Trybunalu do spraw Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

  • LEGAL 500 EMEA (2019) - wyróżnienie indywidualne w kategorii: Rozwiązywanie sporów (Dispute Resolution)
W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Marcin Melzacki