Wierzę, że klucz do sukcesu każdy nosi w sobie. Porażka? Do niej kluczem jest próba zadowolenia wszystkich wokół.

  • O mnie
  • Publikacje
W LSW

Marta kompleksowo zarządza pracą biura LSW, kieruje zespołem administracji oraz koordynuje jego pracę. Jest odpowiedzialna za kwestie związane z IT oraz HR i za wdrażanie nowych rozwiązań w firmie.

To jej zasługą jest doskonała atmosfera pracy zespołu. Zarządzając zasobami ludzkimi w oparciu o najlepsze praktyki i dbając o najwyższe standardy obsługi klientów LSW, Marta sprawia, że kancelaria może pochwalić się nienagannym wizerunkiem i przyjazną kulturą organizacyjną.

Marta jest również wizytówką firmy. Bierze aktywny udział  w spotkaniach, seminariach i konferencjach, poświęconych zarządzaniu, HR i komunikacji w firmach z sektora usług profesjonalnych. Jest członkiem platformy zrzeszającej szefów marketingu i HR warszawskich firm prawniczych.

Z LSW związana jest od 2005 r. Wcześniej współpracowała z firmą z branży GSM a także z jedną z wiodących na rynku światowym innowacyjną firmą z branży tworzyw sztucznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa Gospodarczego i Administracji Publicznej w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Uczestniczka programu Management 2009 r. organizowanego przez Ican Institute, na licencji Harvard Business Publishing.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Marta Marzec-Robak