Marta Marzec-Robak

Wspólnik, Dyrektor Zarządzający
  • O prawniku
W LSW

Marta kompleksowo zarządza pracą biura LSW, kieruje zespołem administracji oraz koordynuje jego pracę. Jest odpowiedzialna za kwestie związane z IT oraz HR i za wdrażanie nowych rozwiązań w firmie.

To jej zasługą jest doskonała atmosfera pracy zespołu. Zarządzając zasobami ludzkimi w oparciu o najlepsze praktyki i dbając o najwyższe standardy obsługi klientów LSW, Marta sprawia, że kancelaria może pochwalić się nienagannym wizerunkiem i przyjazną kulturą korporacyjną.

Marta jest również wizytówką firmy. Bierze aktywny udział  w spotkaniach, seminariach i konferencjach, poświęconych zarządzaniu, HR i komunikacji w firmach z sektora usług profesjonalnych. Jest członkiem platformy zrzeszającej szefów marketingu i HR warszawskich firm prawniczych.

Przed LSW

Z LSW od 2005 r. Wcześniej związana z firmą GSM a także jedną z wiodących na rynku światowym innowacyjną firmą z branży tworzyw sztucznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa Gospodarczego i Administracji Publicznej w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Uczestniczka programu Management 2009 r. organizowanego przez Ican Institute, na licencji Harvard Business Publishing.

Rozwiń opis

    Napisz do prawnika