Marta Trapszo-Drabczyńska

  • O mnie
W LSW

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej oraz szeroko pojętym prawie procesowym, w tym w sprawach o ochronę dóbr osobistych zarówno osób prawnych, jak i fizycznych.

Biegle porusza się w zagadnieniach związanych z prawem autorskim i prawem znaków towarowych, a także wspiera klientów w postępowaniach toczących się przed Urzędem Patentowym RP i przed EUiPO.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w zespołach procesowych renomowanych kancelarii prawnych oraz spółkach działających w branży kreatywnej. Zajmowała się obsługą prawną produkcji i dystrybucji filmowej i telewizyjnej w jednym z największych domów produkcyjnych w Polsce.

Adwokatka, członkini Izby Adwokackiej w Warszawie, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Prawo) oraz WPiA w Warszawie (Podyplomowe Studium  Prawa Własności Intelektualnej).

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Marta Trapszo-Drabczyńska