Michalina Niedziela

Prawo nie jest systemem abstrakcyjnej logiki, ale siecią ustaleń zakorzenionych w historii, ale także w nadziejach, w celu maksymalnego promowania pełnego wykorzystania zasobów i talentów […] – Felix Frankfurter

  • O mnie
W LSW

Michalina specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym oraz pracy, a także kwestiach procesowych.

Wspiera prawników w transakcjach M&A, bieżącej obsłudze prawnej spółek handlowych oraz codziennych wyzwaniach kancelarii.

Studentka V roku Prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz absolwentka Szkoły Prawa Brytyjskiego organizowanej przez British Law Centre we współpracy z University of Cambridge oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka programu Erasmus+ na Univerzita Komenskeho w Bratysławie, laureatka Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu.

W latach 2022-2023 koordynatorka sekcji praw człowieka w Studenckiej Poradni Prawnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Włada biegle językiem angielskim. Posługuje się również językiem hiszpańskim.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Michalina Niedziela