Monika Drabek-Rainka

Impossible? Consider it done.

  • O mnie
W LSW

Doświadczony ekspert specjalizujący się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, szczególnie z branży IT i kreatywnej (reklama, media) oraz start-upów. Bilsko współpracuje i wspiera międzynarodowe biznesy zarówno w bieżących operacjach, jak i globalnej ekspansji.

Lider i manager, “człowiek do zadań specjalnych” i kompleksowych rozwiązań praktycznych. Doświadczony prawnik i negocjator w obszarze nowych technologii i transakcji międzynarodowych. Specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa korporacyjnego i międzynarodowego. Uczestniczy w tworzeniu rozwiązań prawnych i struktur międzynarodowych z udziałem spółek zagranicznych, sporządza i negocjuje umowy (w tym umowy wdrożeniowe, dla rozwiązań chmurowych, jak również umowy produkcyjne, agencyjne i inne), a także wspierała prawne aspekty jednego z pierwszych polskich ICO (kryptowaluty).

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie, Absolwentka College of Europe (European Law and Economic Analysis), Université de Poitiers (French and European Business Law), University of Bradford (International Business Management), WPiA Uniwersytetu Warszawskiego (Prawo) oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (International Marketing and Management).

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Monika Drabek-Rainka