Natalia Sitarek-Haczykowska

Najgorsze dni tych, którzy lubią to, co robią, są lepsze, niż najlepsze dni tych, którzy nie lubią tego, co robią. [E. James Rohn]

  • O mnie
W LSW

Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego (fuzje, przejęcia, VC) oraz posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa procesowego.

Swoje zainteresowania koncentruje również wokół innych dziedzin prawa jak prawo podatkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i spadkowe zapewniając Klientom kompleksową pomoc prawną.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w warszawskich kancelariach prawnych i podatkowych. Z sukcesami prowadzi sądowe i pozasądowe sprawy dużych podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Z wyróżnieniem ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studia Podyplomowe Prawa Podatkowego Uczelni Łazarskiego. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej  przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, w 2017 r. uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Natalia Sitarek-Haczykowska