Nataliia Tymoshenko

“Per aspera ad Astra”

  • O mnie
  • Publikacje
  • Szkolenia
W LSW

Natalia specjalizuje się w prawie ukraińskim i międzynarodowym.

Posiada bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej z zakresu prawa handlowego i cywilnego, prawa międzynarodowego, prawa podatkowego, prawa własności intelektualnej oraz umów w handlu zagranicznym.

Doradzała podmiotom w sprawach związanych ze zwalczaniem nieuczciwej konkurencji, negocjowaniem umów w kontekście ukraińskim i międzynarodowym, kontrolach kontrahentów jak również negocjowała rozstrzygnięcie sporów i spłatę długów. Posiada doświadczenie sądowe w prowadzeniu spraw cywilnych i gospodarczych.

W ramach prowadzonej działalności zawodowej sprawowała stałą opiekę korporacyjną nad ukraińskimi i międzynarodowymi spółkami.

Zdobyła doświadczenie zawodowe, współpracując z jednym z największych holdingów reklamowych i komunikacyjnych na rynku ukraińskim. W swoim portfolio zawodowym posiada również współpracę z agencją reklamową i wydawnictwem.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Tarasa Szewczenki na Ukrainie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ukraińskich i międzynarodowych firmach.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Nataliia Tymoshenko