Paulina Rudowicz-Jastrzębska

Dbam o poznanie i zrozumienie autentycznych potrzeb każdego klienta. To pozwala mi zabezpieczyć jego interes możliwie najlepiej.

  • O mnie

Specjalizuje się w transakcjach M&A, Venture Capital oraz Private Equity.

Paulina wspiera klientów na wszystkich etapach transakcji. Doradza w zakresie struktury transakcji, koordynuje badanie due diligence, opracowuje dokumentację transakcyjną oraz prowadzi negocjacje.

Posiada także doświadczenie z zakresu prawa korporacyjnego, prawa pracy oraz prawa ochrony danych osobowych, co pozwala jej na co dzień wspierać klientów w ich bieżącej działalności.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na wydziale prawa. Radczyni prawna przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła także liczne kursy i studia podyplomowe rozwijające zarówno jej wiedzę prawniczą, jak i umiejętności miękkie.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych oraz jako prawnik in-house w jednej z największych spółek transportowo-logistycznych w Polsce.

W czym mogę pomóc?

    Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.
    Paulina Rudowicz-Jastrzębska